Click to order
Jūsu pasūtījums
Total: 
Payment method
Par mums
Mūsu interneta veikals Tivolyo Home Latvia ar prieku piedāvā Jums dažādus augstas kvalitātes tekstilizstrādājumus un ar tiem saistītos produktus Jūsu dzīves telpas iekārtošanai, piemēram (gultas veļa, dvieļi, peldmēteļi, mājas aromāti, bērnu komplekti), lai palīdzētu Jums radīt mājīgumu un komfortu plkst. mājas.
Mūsu konsultanti palīdzēs jums atrisināt visas problēmas, kas saistītas ar kolektīvo izmitināšanas vietu aprīkošanu: piemēram, viesnīcas, viesnīcas, hosteļi. Tas ietver pasūtītāja prasībām atbilstošu gultas vietas noformējumu un apjomu pasūtīšanu projektam.Arī mūsu mājas lapas katalogā var atrast dažādus gatavus risinājumus gan bērnu, gan pieaugušo guļamistabas iekārtošanai .
Labu gultasveļu varat iegādāties mūsu izstāžu zālē pēc iepriekšēja pieraksta vai interneta veikalā. Jūs atradīsiet vajadzīgā izmēra un dizaina gultas veļu, un, ja jums ir kādi jautājumi, vienmēr ar mums sazināsimies. lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem. Tāpat jūsu ērtībām vietnē ir detalizēta informācija par katru preci.
Jūsu bērna ērtai gulēšanai bērnu tekstilizstrādājumu sadaļā ir liela izvēle, varat izvēlēties gan mazuļiem, gan lielākiem bērniem. Visi produkti ir hipoalerģiski un tiem ir augsti kvalitātes kritēriji. Milzīga sieviešu, vīriešu dvieļu izvēle, vannas komplekti, peldmēteļi, pludmales dvieļi, liks jums izbaudīt katru vannu.
Pareizi izvēlēta gultasveļa nodrošinās Jums vai Jūsu bērnam veselīgu miegu, sniegs komfortu un labu garastāvokli jaunai dienai.
Ar mīlestību un rūpēm jūsu Tivolyo Home Latvia.

Made on
Tilda